Verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Daniela Orešanská 01. decembra 2015

Na sídlisku Družba svieti stále menej a menej pouličných lámp. Napr. na ulici T. Tekela 17-27 svietia zozadu od vencoviska dve lampy a aj tie sú zarastené konármi, takže veľa svetla z nich na chodník nepreniká. A to je iba malý príklad, je toho oveľa viac. Existuje vôbec niekto, kto takéto niečo kontroluje, onedlho budeme chodiť úplne po tme, keď človek dostane po hube, nevie komu sa má poďakovať.
Neviem ako odfotografovať tmu a bez fotky sa podnet odoslať nedá, tak posielam čierny obrázok.

02. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poruchu na osvetlení spôsobila vadná poistka, dnes sa bude na odstránení poruchy pracovať.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
02. december 2015

Flego

V prípade rôznych porúch verejného osvetlenia sa mi osvedčilo vyplniť tento formulár http://www.siemens.sk/sites/osvetlenie/osvetlenie_pc.php
oprava sa obyčajne konala hneď ráno
03. december 2015

Daniela Orešanská

Oprava síce prebehla, ale len čiastočne, pretože lampa pri vchode Tekela 27 stále nesvieti.
15. december 2015

majo

Označiť ako vyriešené.
03. január 2016

majo

Označiť ako vyriešené!
07. január 2016

Daniela Orešanská

Perfektne rýchlo vyriešené, ešte tie lampy vyčistiť, aby dosvietili ďalej ako na meter a bude to dokonalé.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania