Výsadba stromov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Roland 01. decembra 2015

Nakoľko prebieha výsadba stromov, bolo by možne na predmetnom mieste vysadit aspon pár kusov stromov? vznikla by tu pekná alej.

01. december 2015

Peto

V inom prispevku niekto navrhoval na tomto mieste rozšírenie parkoviska.
02. december 2015

Roland

Navrhoval som ho ja , lenže mesto neráta s touto investiciou, žiadne parkovisko nebude jednoducho, tak aspon trocha zveladiť dané miesto
02. december 2015

Fredy

Tie stromy by sa tam veľmi hodili, ale problémom asi budú potrubia v zemi, možno aspoň dajaké kríky.
02. december 2015

Flego

Myslím, že potrubie má nejaké ochranné pásmo, lebo u nás v ulici všetky stromy pri výmene potrubia odstránili a nové už nevysadili.
07. december 2015

Juraj

Ked uz nie stromceky (tie by tam vyzerali super) aspon zivy plot by tam mohol ist. Pekne by to dotvorilo myslienku kedze na druhej strane cesty su tiez :)
21. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na predmetnom mieste mesto výsadbu stromov neplánuje, pretože na trase horúcovodu nie je možné sadiť dreviny.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania