Chodník pred domom

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Nelka 04. decembra 2015

Vyasfaltovaný chodník smerom ku vchodu Veterná 25 a ku vchodu na parkovisko je nerovný, ak trochu naprší voda nemá kam odtekať , mláky tam zostávajú pokiaľ nevyschnú. Nepríjemné je to hlavne na jeseň, keď z vŕby, ktorá tam stojí padá lístie a výsledok vidno na foto

09. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu povrchu komunikácie sme zaradili do programu realizácií na I. štvrťrok 2016, samozrejme, so zreteľom na poveternostné podmienky.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
18. december 2015

Matúš G

Chodník je zatiaľ aspoň vyčistený.
04. máj 2016

Matúš G

Bez zmeny.
05. máj 2016

Mária

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania