Chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Martina 09. decembra 2015

Pri vchode Hlboka 4 chyba oznacenie prechodu pre chodcov. Casto tam parkuju auta pri travniku na zakrute a je tazke tam prejst potom oboma smermi.

05. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priechod bude vyznačený pri vhodných poveternostných podmienkach pri pravidelnej jarnej obnove vodorovného dopravného značenia.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
10. apríl 2016

Ladislav Gaspár

Neporozumel som zdôvodneniu. Je problém prejsť pre chodcov, lebo chýba vodorovné dopravné značenie?

Ako ovplyvňuje prechodnosť zaparkovaných áut chýbajúce dopravné značenie?
10. apríl 2016

Martina

Chodci prechadzaju cez cestu aj bez znacenia ktore tam chyba...
Tu priechodnost aut som asi blbo napisala
19. máj 2016

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania