Chýbajúce koše na psie exkrementy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter Bročka 30. októbra 2012

Vo zóne výbehu pre psov č 10 izolačný zelený pás za OD Kaufland chýba kôš na psie exkrementy. Oblasť je majiteľmi psov aktívne využívaná. Ďakujem

05. november 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Chýbajúce koše na psie exkrementy budú v dostatočnom počte osadené v priebehu mesiaca november 2012. Práce budú realizované dovtedy, kým to poveternostné podmienky dovolia.

Jana Gmitterová, ÚKaM
04. december 2012

Peter Bročka

Vo venčiacej zóne už pribudli tri nové koše. Majitelia psíkov z družby to určite ocenia.
Ďakujem
04. december 2012

Peter Bročka

04. december 2012

Peter Bročka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania