Odlepujúca dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš G 15. decembra 2015

Na Hlbokej ulici v smere na Špačinskú cestu sa na pravej strane nachádza DZ z ktorej sa odlepuje podklad. Treba ju vymeniť.

08. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
polep značky bude opravený v 3. kalendárnom týždni 2016.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
20. február 2016

Matúš G

Zabudnuté, už je koniec 7 tyždňa.
01. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravná značka bude opravená najneskôr v 11. kalendárnom týždni.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
07. marec 2016

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania