Divá skládka + zelený odpad

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Zaslal: Martin Naništa, 08. novembra 2012

Na slepej koľaji a v jej okolí sa hromadia odpadky a špina a tiež sa tam nachádzajú spílené konáre. Prosím kompetentných o nápravu problému.
Vďaka

12. november 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Mesto Trnava nie je vlastníkom a ani oprávneným užívateľom spomínaného pozemku. Užívateľ pozemku bude vyzvaný na jeho úpravu.

Jana Gmitterová ÚKaM
10. august 2013

Peter Bročka

Vďaka spoločnej akcii Lepšej Trnavy a Zelenej hliadky môžeme podnet označiť za vyriešený :)

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.