Popadané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Martin Naništa 09. novembra 2012

Popadané lístie znečistilo chodník, je tam sťažený prechod cez tento úsek a nevyzerá to dobre. Plus by bolo fajn keby sa odprace všetko napadané lístie z pod stromov, lebo sa to tam dosť výrazne kopí.
Vďaka

12. november 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Parkovisko na ul. Tajovského bolo vyčistené pred cca dvomi týždňami. Ďalšie čistenie (vyhrabanie lístia z trávnikov a vyčistenie parkoviska a chodníkov) bude v danej lokalite zrealizované v 46. týždni.

Svoje podnety a otázky môžete posielať aj cez internetovú stránku Mesta Trnavy http://www.trnava.sk/sk/podnet/pridat

Jana Gmitterová, ÚKaM
25. november 2012

Peter Bročka

Lístie bolo odhrabané.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania