Nefunkčná lampa

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Martin Naništa 09. novembra 2012

Nefunguje lampa verejného osvetlenia. Poprosím vykonať nápravu.
Vďaka

09. november 2012

Cichy

Na nahlásenie poruchy verejného osvetlenia je iné tel. číslo - totižto kým sa to odtiaľto za par dni "pohne", tak lampa zatiaľ nebude svietiť. (vznikajú tým len "drahé" nedorozumenia)

PS: včera 8.11. už svietila
09. november 2012

Martin Naništa

a aké je to číslo ? ....nešiel som včera okolo, ak svieti, tak potom okej :)
09. november 2012

Peter Bročka

môže niekto hodiť foto svietiacej a máme to ;)
09. november 2012

Martin Naništa

prešiel som sa a odfotil som ..... už to šlape :)
09. november 2012

Cichy

033 / 55 31 351
je tam aj zaznamnik

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania