Nesvieti zelené svetlo na semafore pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
5ulo 28. januára 2016

Prechod pre chodcov smerom od poziarnikov - na protilahlej strane na semafore nesvieti zeleny panacik. Je nutne sa teda spoliehat len na to, ze ak maju auta cervenu, mozem ist, pripadne sa pozriet na semafor na strane pri poziarnikoch.

29. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme odoslali správcovi, aby problém okamžite odstránil.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
26. február 2016

5ulo

Semafor svieti, podnet vyrieseny. Vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania