Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nepojazdné vozidlo 2

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Juraj, 23. februára 2016

Nepojazdne vozidlo niekolko mesiacov (BA 045AX).

24. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa 24.2.2016 na vozidlo umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch.

Mestská polícia mesta Trnava
25. február 2016

Fedor

Na toto vozidlo umiestnili výzvu a na ostatné nie ???
04. máj 2016

Matúš G

Bez zmeny.
28. október 2016

Matúš G

Ako ďalej?
13. júl 2017

Matúš G

Stále na mieste.
02. január 2018

Matúš G

Vybavené. Auto je odstránené.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.