Nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 07. decembra 2012

Na uliciach Hraničná, K.Ježíka, Pásová, Chrenová, Orechová, Pri potoku (mestská časť Modranka) dlhšiu dobu (asi 2 mesiace) nastávajú výpadky pouličných svetiel v intervaloch 2-3 min. Najmä v tomto období, keď je už skoro tma, je to nepríjemné i nebezpečné, nakoľko je viditeľnosť veľmi zlá. Možno je táto porucha verejného osvetlenia i na iných uliciach, no informujem Vás iba o oblasti v kt.sa pohybujem ja.

10. december 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Problém nefunkčného osvetlenia bol riešený od štvrtka 6. decembra. Opravu a údržbu osvetlenia má na starosti firma Wofis.
Vypínanie a zapínanie verejného osvetlenia bolo spôsobené poruchou ovládacieho zariadenia - fotobunky. Vplyv na jej citlivosť a funkčnosť malo zatienenie snehom. Náprava bola vykonaná nastavením citlivosti fotobunky. Od piatku aj počas víkendu bola situácia monitorovaná a zariadenie verejného osvetlenia je funkčné.
V prípade, že sa vyskytne akákoľvek porucha na verejnom osvetlení je možné kontaktovať dispečing: p. Hujsi 0903 411 350

Jana Gmitterová, ÚKaM
11. december 2012

Peter Bročka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania