Menej zelene ako pred rekonštrukciou

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
HOLLYWOOD_JACK 20. marca 2016

Dobrý deň, chcem sa spýtať či mesto plánuje priestor na Saleziánskej uviesť do pôvodného stavu, tak ako to bolo pred rekonštrukciou horúcovodu.

20. marec 2016

trnafcan.tt

Dúfam že to dajú do poriadku a hnusnú plaziacu sa kríkovú chamraď, ktorá sa rozliezala až do vozovky a zadržiavala v sebe všetku špinu z okolia, nahradí mesto peknou trávnatou zeleňou, ktorá bude korelovať s vizibilitou okolitého modernistického urbanizmu.
24. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na plochách, kadiaľ vedie trasa horúcovodu, nie je možné sadiť žiadnu zeleň, z tohto dôvodu sa náhrada za odstránené dreviny realizuje len v minimálnej možnej miere.
V týchto dňoch prebieha úprava rozkopávok - rekonštrukcia horúcovodu, ktoré sa realizovali na jeseň 2015. Realizátor je povinný dať plochy do pôvodného stavu, t. j. urovnať a zatrávniť ich do konca marca 2016, a pokiaľ to bude možné, aj vysadiť náhradnú výsadbu za odstránené dreviny.

Odbor komunálnych služieb
04. apríl 2016

HOLLYWOOD_JACK

Dobrý deň, ako to bude s drevinami ktoré boli počas rekonštrukcie odstránené?
Miesto nich je tam teraz prázdne miesto, kde realizátor miesto náhradnej výsadby, nasadil iba trávnik.
Plánuje mesto/realizátor uviesť priestor do pôvodného stavu?
16. jún 2016

HOLLYWOOD_JACK

Aké je vyjadrenie od mesta, plánuje dať priestor do stavu, ako bol pred rekonštrukciou? Dosadiť kríky tam kde boli pred obnovou horúcovodu? Spoločnosť ktorá rekonštrukciu realizovala kríky vytrhala a miesto nich nasadila trávu. Priestor teraz pôsobí nekompaktne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania