Popadané stromy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter Bročka 05. januára 2013

V lesoparku pozdĺž kamennej cesty je viacero spadnutých stromov.

08. január 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Na podnet pracovníkov mestského úradu bolo v dňoch 7. - 8. januára 2013 vykonané odstránenie spadnutých stromov a konárov v Kamennom mlyne - lesoparku a v okolí chodníkov firmou, ktorá zabezpečuje údržbu zelene v danej lokalite. Ostatné popadané stromy a konáre v poraste stromov (lesoparku), ktoré neohrozujú chodcov, budú priebežne odstraňované.

Jana Gmitterová, ÚKaM
10. január 2013

alenka

ktora firma zabezpecuje udrzbu zelene v danej lokalite?
dakujem.
a.
10. január 2013

Peter Bročka

rozpis nájdete na tomto linku: http://www.trnava.sk/sk/clanok/mestska-zelen
11. január 2013

alenka

Dakujem.

este jedna poznamka: preco sa o zelen a lesopark nestara vlastnik pozemku, pan. Gazo?

Pekny den.
11. január 2013

Peter Bročka

Veľmi zaujímavá otázka :) Pokúsim sa zistiť majetkové, prípadne zmluvné pozadie tohto problému a budem informovať. Z vlastnej skúsenosti mám pocit, že chodník ako taký udržiavaný nie je. Pri behu v tomto období to býva klzisko, na jeseň zase potopa lístia.
Každopádne ďakujem za záujem a dám vedieť.
PB
11. január 2013

alenka

podla LV je majitel pan Imrich Gazo,informovala o tom aj pani Pallang na svojom webe..pozrite si katastralnu mapu
11. január 2013

alenka

ps: pan Brocka, myslela som, ze mate viac informacii, chodili ste tam tusim upratovat odpadky..
13. január 2013

Peter Bročka

podľa mojich informácií pán Gažo nie je majoritným vlastníkom pozemkov na ktorých je lesopark.. tu ide ale o niečo iné.. ako som povedal.. dám vedieť ;)
13. január 2013

Peter Bročka

Kmene stromov na mieste už neboli, ale konáre sú stále na mieste.
13. január 2013

Peter Bročka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania