Blokovanie chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Martin 19. apríla 2016

Blokovanie chodníka kvetináčmi na ul. S.C.Parraka

19. apríl 2016

Juraj

Hej mas pravdu. Tie auta na chodnikoch nemaju co robit ;)
20. apríl 2016

Viktor

na to však treba volať mestkú políciu, nie dávat podnet, iba ak...
... mestkú políciu volali, ale neprišla (ako sa stalo aj nám na Ľ. Podjavorinskej)
20. apríl 2016

Karol

Martin, fotka napoveda, ako keby islo o tie kvetinace. Alebo sa mylim a ide skutocne o tie parkujuce auta?
21. apríl 2016

Kajo

Autá by si mohli domáci parkovať na dvor, rovnako aj kvetináče
13. máj 2016

peter

Chces odstranit kvetinace aby tam mohli parkovat auta?
16. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na intervenciu našej pracovníčky boli kvetináče z chodníka odstránené.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania