Dopravná značka ako odpad

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Dušan Kováč 25. apríla 2016

Táto dopravná značka už neslúži svojmu účelu. Je pri kontajnerovom stojisku asi 4 týždne. Na vlastné oči som videl dva zvozy odpadu spoločnosti ASA ( valníkovým vozidlom, ktorým sa zberá odpad nepatriaci k stojisku) a ani sa nezaujímali o tento odpad.

25. apríl 2016

mario

V prvom rade je povinnosťou majiteľa odniesť značku do zberného dvora a neodkladať ju ku kontajnerom. V opačnom prípade mu zo strany mesta hrozí pokuta, vypátrať jeho identitu nebude problém.
26. apríl 2016

Flego

:-) Železo 4 týždne pri kontajneri? To v našej ulici neexistuje. Máme spoľahlivú zbernú Roma službu. Pobehá s károu rajón a pozbiera všetko, čo je pri kontajneri nachystané. Známych sa aj slušne opýta, či nemajú aj niečo iné a ak áno, tak si to pekne vynesie aj von z baráku. Dokonalá spolupráca :-)
27. apríl 2016

5ulo

A vezmú zberných surovinách aj značku? podľa mňa to nie je kóšer.
28. apríl 2016

Karol

Suhlasim s 5ulo-m, tiez sa mi zda, ze to nie je ok... ale neviem ako je to s legislativou.. napr. na Koniarekovej su oznacene parkovacie miesta samotnými vlastnikmi a za tie znacky zodpoveda zrejme kazdy majitel za svoju.. ale toto bude asi iny pripad..
29. apríl 2016

Dušan Kováč

Na tej Koniarekovej, to by ma zaujímalo vlastnia ich alebo si ich prenajímajú?

Ináč značka je už odstránená.
30. apríl 2016

mario

Mesto schvaľuje len vyhradenie parkovacieho miesta, značku si dáva majiteľ zhotoviť na vlastné náklady. Na Koniarekovej je to podobne, len s tým rozdielom, že majitelia si parkovacie miesta prenajímajú od železníc SR, ktoré sú majiteľom pozemku.
10. máj 2016

Dušan Kováč

Značka je už asi dva týždne preč. Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania