Upchatý kanál

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter Varga 07. mája 2016

Dlhodobo upchatý kanál na Rajčurskej ulici 53. Žiadam o jeho vyčistenie po každom daždi neodteká voda a tvorí na ceste veľká mláka.

09. máj 2016

trnafcan.tt

Nielen u vás na Rajčurskej ulici 53. Aj v TT to na mnohých miestach vyzerá rovnako. Dôležité ale je, že vodárne z TT si od každého z nás faktúrujú odvedenú dažďovú vodu ! ! ! Slovenskóóóóó !
12. máj 2016

Peter Varga

Foto z 12. 5. 2016
14. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kanálové vpusty v tejto lokalite (na celej ulici) boli vyčistené pred dvoma týždňami.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania