Grafity

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Adrián Mních 15. mája 2016

Grafity na lávke ( bývalá polícia na Starohájskej ). Prosím odstrániť.

11. jún 2016

Matúš G

Bez zmeny.
18. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v rámci projektu Energetická efektívnosť verejných budov je do plánu na rok 2017 zaradený aj objekt na Starohájskej ulici č. 3, Trnava. V rámci prác, ktoré by mali začať v priebehu letných mesiacov r. 2017, bude zrealizované okrem iného aj zateplenie objektu a nová fasáda, teda pôvodná fasáda z tzv. kabrincov, ktorá je terčom „graffity umelcov“ bude odstránená.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru Trnava
01. júl 2020

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania