Pneumatika zabudnutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Roman 24. mája 2016

Niekto odhodil pneumatiku rovno pod stromy.

08. jún 2016

Roman

Nakoľko sa nič dlho nedialo pneumatiku som aspoň dal k miestnym kontajnerom Asa.Takže pneumatika sa už pod stromami nenachádza ďakujem kompetentným.
10. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pneumatika bola odstránená.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
10. jún 2016

Roman

Dobrý deň pneumatika je stále pri kontajneroch Asa
10. jún 2016

Matúš G

Roman, treba tú pneumatiku odfotiť a pridať ako aktualizáciu, aby bol dôkaz že je tam stále. Písanie moc nepomôže.
12. jún 2016

Roman

13. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za nesprávnu informáciu. Pneumatika bude odvezená v priebehu dnešného dňa.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
30. jún 2016

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania