Uchytenie žltej hojdačky na detskom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Tomas Hansut 12. júna 2016

Laná žltej detskej hojdačky na detskom ihrisku vo vnútrobloku na T.Tekela sú zavesené priamo na okách konštrukcie, myslím si, že je to nebezpečné a nesprávne zavesené - časom sa môžu predrať a hojdačka spadne. Okrem toho sú tam navlečené plastové diely, na ktorých to možno malo byť zavesené?

13. jún 2016

Vladimír Procházka

Takže veľmi pekne, že ste si všimli. Ale po1. uvedenú hojdačku si zavesila moja dcéra,ktorá si ju kúpila. Keďže jej bolo ľúto malých detí do 4.rokov, ktoré sa nemajú na čom kolísať, tak ju tam nechala. Uvedený problém s lanami sme vyriešili, ale je otázne dokedy to tam vydrží.
Po 2. je ostuda mesta, že pre malé deti je k dispozícii stará špinavá pneumatika.
Po 3. smetný kôš pri detskom ihrisku plný hov.. a iného bordelu už velmi dlho.
13. jún 2016

Tomas Hansut

Dakujem velmi pekne, ze tam Vasa dcera tu hojdacku zavesila. Suhlasim, je to ovela lepsie, ako hojdanie na starej pneumatike. Dnes som isiel okolo a videl som, ze je to zavesenie uz opravene.
13. jún 2016

Tomas Hansut

Zavesenie je uz v poriadku
14. jún 2016

Vladimír Procházka

A dnes ráno dokonca aj vysypaný odpadkový kôš
14. jún 2016

Ivan

Vďaka za všetky deti, ktoré hojdačku naozaj každý deň využívajú.
18. jún 2016

Vladimír Procházka

bohužial pre bezpečnosť deti sne museli hojdačku odvesiť
18. jún 2016

Vladimír Procházka

takže odkaz pre starostu hojdačky pre malé deti ???
27. jún 2016

peter

Zabudnime .... sa pozrime v jakom stave su jestvujuce ihriska. Katastrofa. Stare. Hrdzave. Poskodene. Neudrziavane. Vzdy rychlo opravia len to co sa objavi na odkaze. Bezna pravidelna udrzba sa vobec nerobi komplexne a systematicky. To iste plati aj o lavickach. A na urade tvrdia ze to preto lebo nie su peniaze.
Aj v stanicnom parku ho radsej zrusili akoby sa mali o neho starat.
ktovie ci vobec existuje nejaka evidencia vsetkych ihrisk v tt. Ich vybavenie. Stav. Rok vzniku. Kalendar udrzby jednotlivych prvkov. A tak....
09. jún 2017

kolombo

Peter je dobré,že v staničnom parku zrušili detské ihrisko.Doslova sa rozpadávalo a hrozilo,že môže dôjsť nejakému úrazu.Tu si treba povedať,koľko sa vybudovalo detských ihrísk za Bošnáka,Butka a Stanka..?Tuším dve,Družba-za daňovým úradom a Prednádražie.Nejako málo nie?Ostuda!!Nechali tie staré ihriská doslova rozpadnúť...A teraz Bročka pretočí prstenom od Arabely?Teraz za Bročku sa spravilo ihrisko na Slávii,tento rok sa má budovať na Linčianskej a aj v Modranke.Revitalizácia dvorov na zátvore s detskými ihriskami sa už začala.A budú postupne pribúdať ďalšie a ďalšie...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania