Chýbajúce smetné koše

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 20. februára 2013

Na chodníku, ktorý spája ulice V.Clementisa a V jame chýbajú smetné koše, prípadne aj koše na psie exkrementy.

21. február 2013

Občan Trnavy

Áno je to pravda, uvedený chodník občas vyzerá ako chodník cez smetisko. Jedna vec je však smetné koše osadiť a druhá ich aj pravidelne vysýpať.
Napr. smetný kôš na Bučanskej cetse naproti benzínovej pumpy je preplnený už niekoľko dní a odpadky sa váľajú aj okolo koša po zemi. A nie je to po prvý krát.
27. február 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Pripájam stanovisko Odboru dopravy a komunálnych služieb.
Osadenie zberných nádob do uvedenej lokality zváži Mesto Trnava v jarných mesiacoch 2013.

Jana Gmitterová, ÚKaM
27. február 2013

Jana Gmitterová

Dobrý deň, na preplnený smetný kôš, na ktorý upozorňujete, som upozornila 22. februára kompetentných pracovníkov. Verím, že sa situácia zlepšila. Ak nie, napíšete prosím komentár pod tento podnet, alebo ma pokojne kontaktujte na jana.gmitterova@trnava.sk.
21. máj 2013

major zeman

Uz som myslel, ze sa tych kosov nedockame, ale stal sa zazrak. 3 smetne kose su uz osadene. Pan Boh zaplat!

PS: Dosel benzin v tych kosackach, ked polovica je pokosena a druha nie? nemala byt prva jarna kosba ukoncena v polke maja?
21. máj 2013

Peter Bročka

Tak som rád, že uspeli teda ;)
Kosenie je tento rok KATASTROFA!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania