Nečistoty na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
HOLLYWOOD_JACK 20. júna 2016

Popadané lístie a iné nečistoty + uprachaté kanalizačné vpuste na parkovisku Vodáreň.

30. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyčistenie uličných vpustov zabezpečíme do konca júla 2016.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
25. august 2016

Matúš G

S čistotou parkoviska je to bieda. Na druhej strane kedy a ako to majú spraviť keď sú tam stále autá. Čo sa týka vpusť tak tie sú vyčistené.
22. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čistenie parkovísk na sídliskách sa realizuje dvakrát ročne - v jarných a jesenných mesiacoch.
Jesenné čistenie parkoviska bolo realizované dnes, 22. 9. 2016, prikladáme fotografie vykonaných prác.


Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania