Rozbité dopravné zrkadlo

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš G 26. júna 2016

V Modranke na križovatke ulíc Hraničná-Rajčurská-Jabloňová je rozbité dopravné zrkadlo. Prosím o výmenu.

11. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zrkadlo je zatiaľ funkčné, ale ráta sa s jeho výmenou. V tomto roku boli v Modranke osadené pre zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky tri dopravné zrkadlá, jedno stojí mestský rozpočet, teda aj peniaze daňových poplatníkov 1500 eur. Toto zrkadlo bolo rozbité asi 2-3 týždne od osadenia. Táto informácia asi nepotrebuje ďalší komentár v tom, že zrkadlo sa nerozbilo samo a vzniknutá finančná škoda, ktorá "nemá páchateľa", je značná. Poškodzovanie dopravného značenia môžu občania nahlásiť na telefónnych číslach polície 158 a mestskej polície 159.

Odbor dopravy a komunálnych sužieb
17. marec 2017

Matúš G

Vybavené.
28. júl 2017

Milan M.

Dobrý deň,
dalo by sa to riešiť ako poistná udalosť?
Mesto Trnava má určite uzavretú poistnú zmluvu pre tento prípad.
Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania