Autobusová zastávka - Kamenný mlyn

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Matúš G 26. júna 2016

V Kamenáči je takto zanedbaná zastávka. Z odkapu vyrastá burina, chýbajú sklené steny, stĺpy sú polepené od nálepiek a počmárané.

27. jún 2016

trnafcan.tt

Aký starosta, také zastávky. A nielen v kameňáči. Trnavčania majú iba to, čo si zvolili : "Lepšiu Trnavu".
01. júl 2016

Fedor

Zástavka je bez skiel aj viac ako desať rokov pokiaľ si pamätám.
04. júl 2016

5ulo

to nevadí, trnafcan je tu medzi nami len pár mesiacov, ten také spomienky nemá
06. júl 2016

trnafcan.tt

5ulo a opäť reakcia mimo podnet. Čo Ti pri písaní reakcií na moje príspevky podrastá sebavedomie, alebo niečo "iné" ???
06. júl 2016

5ulo

trnafcan, podrasta
26. august 2016

Matúš G

Bez zmeny.
11. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zastávku vyčistíme do konca apríla 2017.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
02. máj 2017

Matúš G

Zástavka mi nepríde vyčistená.
08. júl 2017

Matúš G

Letná sezóna v plnom prúde a zástavka vyzerá stále rovnako.
03. apríl 2018

Matúš G

Halóóó, kedy príde k vyčisteniu a zaskleniu zastávky. Kamenáč sa vynovuje ale toto je pekný hnus. Treba dať tomu šancu.
09. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
k vyčisteniu zastávky sme poprosili o spoluprácu Arcidiecéznu charitu v Trnave. Čo sa týka zasklenia zastávky, tak do tohto zariadenia nebudeme ani teraz, ani v budúcnosti investovať, pretože finančne náročné presklenie zastávky na tomto mieste nevydržalo ani 24 hodín. Pravdepodobne boli sklá odcudzené občanmi využívajúcimi tunajšie záhradky. Považujeme za nehospodárne vynakladať mestské financie vyzbierané od daňových poplatníkov na presklenie súkromných skleníkov, preto okrem vyčistenia zo strany Arcidiecéznej charity v Trnave sa do zastávky nebude viac investovať.

Mestský úrad Trnava
17. jún 2018

Pavol

Znicena a neudržiavana zastávka hromadnej dopravy.

V kamennáči v Trnave sa nachádza zastávka na autobus ktorá je zničená a neudrziavana. Bočné sklá sú rozbité, žľab na vodu upchatý až z neho rastú rastliny. Uvedené vytvára jeden z prvých dojmov pre návštevníka ako sú služby mesta riadené a poskytované. Rozhodne je potrebné zastávku dať do pôvodného (projektového) stavu.
18. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ako sme písali v predchádzajúcej odpovedi, do zastávky už mesto zo zverejnených dôvodov investovať nebude. Obrátili sme sa s prosbou o pomoc na Trnavskú arcidiecéznu charitu, ktorá vyčistila stĺpiky zastávky od nálepiek, a už pripravuje aj vyčistenie odkvapových žľabov a grafiti nápisov na horných rímsach a streche formou nového náteru. Sme vďační klientom charity, ktorí sa zapájajú do činnosti na zušľachtenie niektorých lokalít a autobusových zastávok v meste. Na druhej strane je tento prístrešok vizitkou svojich používateľov, ktorí vedia, že je väčšinou mimo sociálnej kontroly, neustále ho poškodzujú, polepujú, čmárajú naň, prípadne z neho aj odcudzovali sklené časti, vinou čoho je v súčasnom nevyhovujúcom stave. Základnú úlohu ochrany pred dažďom však stále plní.

Mestský úrad Trnava
19. jún 2018

5ulo

Evidentne nikto z úradu pre takymto prístreškom počas dažďa nestál.. tobôž nie pri daždi s vetrom. Staré dobré uzavreté plechové búdy boli perfektne.. jediná nevýhoda bola, že hrdzaveli.
25. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v piatok sme mali s klientmi pracovný výjazd a popracovali sme na autobusovom prístrešku v Kamennom mlyne. Dočistili sa odkvapové žľaby, oceľové nosníky, strecha z polykarbonátu a potrebné bolo aj pretrieť zadný oceľový trám, ako dokladajú priložené fotografie.
Sme radi súčasťou Trnavskej komunity.

Ing. Miroslav Dzurech
riaditeľ
Trnavská arcidiecézna charita
28. august 2018

Pavol Ivanovic

Zdemolovaná zástavka MHD

Na ulici Kamenná cesta v blízkosti kamenného mlynu v Trnave sa nachádza zástavka MHD ktorá je zdemolovaná. Na zástavke chýbajú dlhodobo bočné sklá, priestor zástavok je oblepený rôznymi nálepkami a reklamami.
Uvedená zástavka je problém najmä teraz ak fúka alebo prší keďže sa nedá na zástavke vôbec skryť pred vetrom a len čiastočne sa dá skryť pred dažďom. Veľa krát vidím rodiny ktoré sa nemajú kam skovať a čakajú na vetre atď.. Súčasne chcem poznamenať, že zástavka vytvára prvý dojem (zlý) ak idete z cesty do priestoru kamenného mlyna.
02. december 2018

Pavol

Poškodená zastávka v kamennáči

V kamennáči chýbajú na autobusovej zastávke skla ktoré by chránili čakajúcich pred poveternostnými podmienkami a pocitovým chladom. Zástavku je potrebné čo najskôr opraviť aby nemuseli ľudia tak premŕzat keď fúka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania