Zarastený chodník - Štúrova ul.

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zarasteny chodnik na Sturovej ulici, pokial sa nemylim jedna sa o invazny pajasen. Prosim o odstranenie a vycistenie alebo o zaslanie vyzvy majitelovi prilahlej nehnutelnosti na napravu. Dakujem

05. júl 2016

trnafcan.tt

Poslanec mestského zastupiteľstva Juraj Fuzák nemáš čo na robotu keď dávaš na OPS podnety, ktoré máš ako poslanec sám aktívne riešiť, aby nenastali ? Nie si náhodou postihnutý schizofréniou, keď si sám sebe (poslanec mestského zastupiteľstva) posielaš cez OPS podnet na riešenie ? Si normálny ? Takto si naháňaš poslaneckú robotu ?
05. júl 2016

Juraj Fuzák

@ admin, nemal byt nahodou profil trnafcan.tt zablokovany? Nedavno si pisal ze ak sa budu jeho primitivne reakcie objavovat aj nadalej tak ho zablokujes. Chvilu bol pokoj a mame to tu zas...
05. júl 2016

HOLLYWOOD_JACK

Asi mali smeráci snem v Tatrách preto ho tu nebolo ...
05. júl 2016

kolombo

Tak,tak majú to teraz ťažké obdobie....
05. júl 2016

trnafcan.tt

Ale čo ? Poslanec Fuzák sa nám začína správať ako "generalissimus". NEDOVOLÍ KRITIKU ! ŽIADA CENZÚRU ! CHCE BLOKOVAŤ ! A hlavne neustále URÁŽAŤ, URÁŽAŤ a URÁŽAŤ. Tento štýl správania je poslancovi Fuzákovi vlastný : štvrtá cenová skupina v pohostinstve. POSLANEC MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA JURAJ FUZÁK, SVOJIM SPRÁVANÍM ROBÍŠ IBA HAMBU STAROSTOVI A CELEJ TRNAVE !!! Aby si vedel, demokracia je aj schopnosť tolerovať iný názor a nechať ho voľne vysloviť, alebo napísať. Ty nie si demokrat !!! Ty si iba obyčajný šašo !!! Tvoje nechutné správanie k prispievajúcim trnavčanom s iným než Tvojim názorom je na OPS dostatočne zdokumentované ! To, čo na stránke OPS predvádzaš je hamba celého poslaneckého stavu v TT.
05. júl 2016

Flego

Admin, myslím, že tento komentár stačil. Postupuj v súlade s pravidlami.
05. júl 2016

trnafcan.tt

Ani Tebe Flego nevonia demokracia ?

A teraz k téme: Prečo by mal majiteľ priľahlej nehnuteľnosti, platiaci za ňu dane mestu, robiť robotu za starostu. Možno si len zobral za vzor starostlivosť starostu o podobne zanedbané chodníky na mestských pozemkoch, s ktorými nič nerobí. Toto je zároveň moja výzva poslancovi mestského zastupiteľstva Jurajovi Fuzákovi, aby si svoj zverejnený "zelený" podnet, ako poslanec mestského zastupiteľstva, aj sám vyriešil. Má na to mandát od trnavčanov.
06. júl 2016

Fredy

Pre niektorých na zamyslenie :
Mestský úrad je výkonným orgánom mestského zastupiteľstva a primátora. Mestské zastupiteľstvo tvoria občanmi zvolení poslanci. Podnety poslancov mestského zastupiteľstva na OPS pokladám za žiadúce a úplne korektné. Sú prejavom aktivity poslanca v prospech mesta a jeho obyvateľov.
06. júl 2016

trnafcan.tt

Už len Ty si tu chýbal Fredy. Ako vždy sa znova mýliš. OPS neslúži poslancom mestského zastupiteľstva na to, aby si formou podnetov zadávali robotu sami sebe !!! OPS je tu pre občanov, ktorí nemajú inú možnosť, iba touto formou poukázať na nedostatky v meste. Možno ani teraz nerozumieš tomu, čo som napísal, ale oceňujem aspoň Tvoju snahu, s akou obhajuješ svojho kamaráta poslanca :-). A k uvedenému podnetu znova opakujem : Vyzývam poslanca mestského zastupiteľstva Juraja Fuzáka, aby si svoj zverejnený "zelený" podnet, ako poslanec mestského zastupiteľstva, aj sám vyriešil. Má na to od nás trnavčanov mandát.
06. júl 2016

Flego

Typický SMERák. Žiadosť o postup v súlade s pravidlami portálu nie je demokratický.
06. júl 2016

Peter Bročka

trnafcan.tt nechapem inak preco sa nepodpises a trollujes tu jak pubertaacik. Odkaz je tu pre kohokolvek kto ma pre samospravu podnet. Je to nastroj, ktory mestu ulahcuje pracu tym, ze pomaha zhromazdovat postrehy obcanov.
08. júl 2016

Roman Gábor

Je to poslanec tak za niečo musí byť platený....aj ked su to peniaze zadarmo (z našich daní) tak to kludne moze dat orezať zo svojho platu.
10. júl 2016

jozef

Postrehy občanov p. primátor sú, ale tieto podnety sa už neriešia tak ako voľakedy, myslel som , že Vy taký zastánca tohto portálu budete na rýchlosť vyriešenia dbať , ale ako je vidieť zrejme nestíhate, apropo v plátku Kopúnka sa objavil článok o výpovedich dlhoročných pracovníkov, keď ,že by sa to zakladalo na pravde to nie je pre Vás dobrá vizitka, len abyste našli na tieto úseky aj zamestancov , lebo sa to aj vo firmách takto presne deje, ale aj tak držím palce vo výbere.
10. júl 2016

Flego

:-) Tiež som ten plátok práve dočítal. Objavili sa traja noví dopisovatelia. "kandidát" už napísal tretí článok a "úradník" a "občianska hliadka" sa objavili po prvý krát. Ich informácie sú naozaj dôveryhodné a ohromne zvyšujú kredit strany SMER, ktorej neúspešný kandidát tento plátok vydáva.
10. júl 2016

kolombo

Že v plátku Kopunika,toho človeka čo si nechá za euro prestreliť koleno...Ten hnoj nie je Kopunikov,ale veľkého vladka porka,to vie aj malé decko v Trnave.sponzora strany Smer.A nech idú súkromníkovi Tí dlhoroční pracovníci a potom uvidia,čo je to makať.Nie robiť na pol plyna a mať všetko na háku.Skončia im zlaté časy.
11. júl 2016

Juraj Fuzák

ked sa ho primator a dalsi ludia pytali na VMC z coho ten hnoj financuje tak zvatlal a hapkal ako maly chlapec, prvy krat prichyteny s cigaretou :) komediant jeden
24. apríl 2017

Juraj Fuzák

tento podnet bol vyrieseny este minuly rok, prosim oznacit ako vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania