Vybudovanie kontajnerového stojiska

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Miro K 20. júla 2016

Prosíme o vybudovanie nového stojiska na odpadkové koše, tak ako sú na celom sídlisku, aj s výmenou smetných nádob, niektoré sú prasknuté, nefunkčné zatváranie.
Lokalita Ľ. Podjavorinskej 10-12.
Ďakujeme.

03. apríl 2017

Miro K

Prosim o vyriesenie daneho stojiska. dakujem
04. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
občanom prosíme o trpezlivosť pri riešení podnetu. Postupne sa v celej Trnave vymieňajú staré kontajnerové stojiská a kontajnery za polozapustené kontajnery. Momentálne prebieha výmena na Vajanského ulici, pripravuje sa Tehelná a Olympijská. Po čase príde na rad aj táto lokalita, preto teraz nebudeme investovať do úpravy starých stojísk.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania