porušenie dopravných predpisov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Vladimír Janec 03. marca 2013

Na prijazdovej ceste k Zaklanej škole a škôlke Spartakovska 5 je sústavne porušovaná značka Zákaz vjazdu motorových vozidiel,a to hlavne v čase od7:30 -8:00 a od 15:30 do 16:00 h.Nachádza sa tam aj sklopná zavora,ale za posledné 3 roky čo tade vodím vnuka do škôlky ani raz som ju nevidel zatvorenú. Po upozornení niektorých vodičov, že tam nemajú čo robit,dostanete aj vynadané.Policajtov je tam vidno len ak ich tam zavolajú.

04. marec 2013

Eva

Situacia ohladom porusovania tohto zakazu vjazdu je niekedy doslova neunosna. Vodici aut dokonca chodcov ohrozuju, ked pomedzi nich autom kluckuju a silou mocou sa snazia svoje dieta dopravit autom takmer az do skolskej lavice.
Priznam sa vsak, ze mestskych policajtov som tam este nevidela. A to tadial chodim denne.
05. marec 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet sme poslali hneď po uverejnení kompetentným pracovníkom. O ďalšom riešení vás budem informovať.

Jana Gmitterová, ÚKaM
05. marec 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Mestská polícia nám obratom poslala stanovisko. Vyberám najdôležitejšiu časť. Ide o nariadenie hliadkam MsP.
Nariaďujem vykonávať kontroly hlavne v čase od 07.30 do 08.00 a od 15.30 do 16.00 v pracovných dňoch na príjazdovej ceste k ZŠ a MŠ na ulici Spartakovskej č. 5. Podľa oznámenia občanov je tu sústavne porušovaná dopravná značka zákaz vjazdu všetkých motorových vozidiel.
Mgr. Dušan Štibrányi

Jana Gmitterová, ÚKaM
23. marec 2013

sdsd

Nechodím tam autom, ale po tejto informácií už pôjdem, no mimo uvedených hodín.....Apropo, zopár krát som tam videl policajtov, no boli s autom na takom mieste, že každý, kto mal v úmysle vojsť do zákazu sa včas otočil....
25. marec 2013

Ivana

Je to tak, casto tam vidim auta, ktore chodia az k brane a nielen v uvedenych casoch. Kvoli comu je dole ta rampa? Dodavky do skolky a skoly, alebo je pokazena?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania