Mŕtve potkany pri škôlke

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Lubomira 13. augusta 2016

Dobry den,mohli by ste prosim zabezpecit likvidaciu mrtvych potkanov na chodniku pred skolkou T.Tekela 1 a pri kontajneroch v blizkosti tej istej skolky?(Ked stojite celne ku kontajnerom,tak na lavej strane z vonka stojiska).
A chcem podakovat za vyrezanie krikov v okoli tych kontajnerov,predpokladam kvoli mnoziacemu sa odpadu pod nimi a naslednom "hodovani"potkanov.
Dakujem.

13. august 2016

Adrián Mních

za zredukovanie kríkov ďakujem aj ja
fakt prospešné
15. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uhynuté potkany odstraňujú pracovníci firmy každé dva dni.
Odstránili ich 13. 8. 2016 ráno a budú ich odstraňovať aj dnes.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
15. august 2016

Lubomira

Potkany su uz odstranene,dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania