Neporiadok pri smetných košoch

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

To je strašne co robia

13. august 2016

Peter Šulko

Dnes To chudaci z asi museli upratat

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania