Odstránenie mŕtveho holuba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Lubomira 13. augusta 2016

Dobry den,poprosim o odstranenie mrtveho holuba na zelenej ploche pri vchode T.Tekela 27.V priestore medzi tymto vchodom a vnutornou garazou panelaku J.Slottu.
Dakujem.

15. august 2016

mario

Stačí natiahnuť na ruku rukavicu, alebo igelitové vrecko a holuba hodiť do kontajnera. Je to účinný a hlavne rýchlejší spôsob ako písať sem na ops.
15. august 2016

Lubomira

Bohuzial,doteraz sa nikomu zo psickarov,ktory tam chodi vencit psiky akosi nechcelo tu rukavicu natiahnut a ani mamicky s detmi to asi robit nebudu,isto vieme vsetci o roznych chorobach.Budeme vam ale vsetci velmi vdacni,ked sa na to citite,aby ste si dosli tu rukavicu natiahnut a mrtveho holuba odstranit.Radit vie kazdy....Ja som aspon urobila to,ze som to oznamila na kompetentne miesto,kde verim,ze to vyriesia.Dakujem za komentarva pochopenie.
15. august 2016

mario

Neberte môj príspevok ako kritiku, je to len odporúčanie ako sa rýchlo zbaviť problému. Kým mesto zjedná nápravu, chvíľu to potrvá, takto sa dá problém vyriešiť okamžite. Prípadnej nákazy sa netreba obávať, stačí použiť rukavicu, alebo vrecko a po manipulácii s mŕtvym zvieraťom si umyť ruky mydlom.
15. august 2016

Lubomira

Akurat som sla okolo,holub tam uz nie je.Dakujem tomu,kto ho odstranil;-)
15. august 2016

jozef

Tak tento podnet to je ozaj už nonses
15. august 2016

Lubomira

Som velmi rada,ze mame tolko dobrovolnikov.V pripade vyskytu dalsieho mrtveho zvierata,ktoreho budu vsetci veselo obchadzat par dni,uz budem vediet na koho sa obratit.
15. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pracovníci spolupracujúcej firmy išli holuba odstrániť dnes ráno. Cez víkend takáto stála služba nie je zabezpečená, ale vždy sa snažíme podnety tohto druhu riešiť čo najoperatívnejšie.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
15. august 2016

Lubomira

Este raz dakujem za vyriesenie podnetu ;-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania