Suchý strom v parku J. Kráľa

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Dušan Kováč 28. augusta 2016

Potrebný výrub, jednoznačne suchý a nebezpečný strom.

22. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
strom bol dnes odstránený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania