Sľubovaný chodník na Spartakovskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Zuzana 13. septembra 2016

Chodník na Spartakovskej ulici od zastávky MHD po križovatku samospráva sľubovala zrealizovať. Kedy?

22. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v súčasnosti sa pripravuje projektová dokumentácia tohto chodníka. Výstavba chodníka je navrhnutá do rozpočtu mesta na rok 2018. Chodník bude realizovaný po schválení rozpočtu v mestskom zastupiteľstve.

Odbor investičnej výstavby
08. marec 2017

Fdrantisek

Chodník
Na Spartakovskuj , súbežne s cestnou komunikáciou je chodcami a cyklistami vyšliapaný chodník, ktorý je od autobusovej zastávky po prechod pre chodcov pri hornom konci Spartakovskej dlhý cca 50m. Bolo by vhodné, keby sa aj tento posledný úsek chodníka upravil tak, ako iné úseky . Úsek od Billy po busovú zastávku a úsek od križovatky so Sasinkovou až po prechod pre chodcov sú už upravené.
11. júl 2017

Matúš G

Chodník vo výstavbe.
17. august 2017

Matúš G

Vybavené.
23. august 2017

Peter M.

ja nechcem byt vrtak, ale ked sa o tomto projekte pisalo, tak sa spominali na trase chodnika akesi 2 odpocinkove vyklenky pre ludi + kvetinove zahony (bude sa realizovat neskor, ked prejde toto umorne sucho?).

takisto by ma zaujimalo, ci nikoho nenapadlo, ze by mozno bolo vhodne umiestnit povedla tak sikmej plochy aspon jednoduche zabradlie zo strany od cesty

(a to uz ani nevravim, ze lepsie nez naklonena rovina by bolo to, co pisal jeden citatel v diskusii pod vyssieuvedenym novinovym clankom, tzn. okrem bezbarieroveho pruhu pre bicykle a kociky, zrealizovat druhu polovicu sirky chodnika nie na sposob sikmej rampy, ale v podobe 3 schodiky-rovinka-3 schodiky-rovinka + to spominane zabradlie).

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania