Nepojazdné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Nepojazdny modry fiat punto TT121DY

01. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v zmysle zákona č. 79/2015 o odpadoch by mala obec odstrániť vozidlo z verejného priestranstva a umiestniť na určené parkovisko. Spoločnosť, s ktorou malo mesto uzatvorenú zmluvu na zber a spracovanie starých vozidiel, zmluvu vypovedala z kapacitných dôvodov. V okrese Trnava (informácia z OÚ) nemá nikto parkovaciu plochu, ktorá by bola príslušným orgánom štátnej správy určená za takéto parkovisko. ODaKS rokuje so spoločnosťami, ktoré sú oprávnené na zber starých vozidiel a s ktorým by mohlo Mesto Trnava uzatvoriť zmluvný vzťah týkajúci sa odstraňovania starých vozidiel. Po uzatvorení zmluvy pristúpime k okamžitému odstráneniu tohto vozidla.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
06. marec 2017

Matúš G

Uvidíme ako dlho bude vrak na mieste.
09. september 2017

Matúš G

Vybavené, vrak je odstránený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania