Rýchla jazda na Podjavorinskej

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Marcela 05. októbra 2016

Dobrý deň,
na Podjavorinskej ulici sa pravidelne stretavame s rychlou, agresivnou jazdou ci uz zo strany mladych vodicov alebo taxikarov.
Zaujimalo by ma, ci by nebolo mozne umiestnit na zaciatok ulice retardery, ktore by ich spomalili, kedze povinna 50ka v meste im nic nehovori.
Dakujem.
Marcela

28. november 2016

Ludovit

my riesime podobny problem.. najhorsie na tom je ze ked sa tam osadia retardery tak sa hlucnost zvysuje co potvrdili aj studie..
07. apríl 2017

Filip

ty co mas golf tdi ze ides 20 km za hodinu? kup vtec a ides cez podjavku 120 km jak pan
23. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
momentálne sa pripravujú podklady pre projekt riešenia dynamickej a statickej dopravy na Ulici Ľudmily Podjavorinskej ako prvej etapy Riešenia statickej dopravy v meste Trnava. Vzhľadom k tejto skutočnosti nebudú realizované iné opatrenia ako tie, ktoré vzídu z navrhnutého a prerokovaného projektu. Preto prosíme občanov o trpezlivosť pri riešení tohto podnetu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
17. apríl 2018

Tatiana Vrtochová

Spomalovač na Podjavorinskej

Na ulici Ľ. Podjavorinsjej nie je chodník pred vchodmi číslo 1-5. Obyvatelia preto chodia po ceste. Ja napríklad i s kočíkom. Autá tu jazdia pomerne rýchlo. Pre zvýšenú bezbečnosť navrhujem osadiť spomaľovač.
18. apríl 2019

Marcela

Dobrý deň,
10/2017 ste informovali o príprave projektu.
Nič nové?

Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania