Nevkusný a dávno prežitý zastávkový prístrešok

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Dušan Kováč 10. októbra 2016

Poprosil by som prehodnotiť výmenu zastávkového prístrešku a novinového stánku za nový. Starý mobiliár už vykazuje známky veku (strecha) a tiež vandalom sa na ňom darí pravidelne "podpisovať". Táto zastávka si to pre jej frekventovanosť zaslúži.

11. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
toho času nie sú v rozpočte mesta zahrnuté finančné prostriedky na realizáciu nových prístreškov, takže uvedená zastávka zatiaľ nemôže byť vymenená. V prípade schválenia finančných prostriedkov v roku 2018, bude možné zrealizovať výmenu zastávky.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
08. marec 2022

Dušan Kováč

Pri výstavbe kruhovej križovatky Spartakovská-Clementisa, je jdinečná šanca ako zrevitalizovat obe zastávky Clementisa, bez obmedzenia cestujúcich.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania