Preplnené koše a neporiadok v parčíku na konci Špačinskej cesty

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Andrej 29. októbra 2016

V parčíku na konci Špačinskej cesty vedľa ČS sú preplnené odpadové koše a ich okolie znečistené odpadkami. Neviem, kto má poriadok v parku na starosti, ale deje sa to opakovane. Momentálny stav trvá už 2-3 týždne. Parčík v takomto stave naozaj ťažko využívať na to, na čo je určený.

11. júl 2017

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania