Poškodený mobiliár na pešej zóne

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Dušan Kováč 29. októbra 2016

Chýbajúci svetelný hrot na vlajkosláve.
Už asi od augusta, poškodený okrasný obrubník.
Stále mnou nepochopená, pôvodne reklamná rozvodná skriňa, ktorá zostala ako pozostatok starej pešej zóny. Dnes slúži ako popolník.

15. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vzhľadom na to, že tento LED prvok na vlajkosláve je atypický výrobok, jeho dodacia lehota je cca 2-3 mesiace. Preto prosíme občanov o trpezlivosť pri riešení tohto podnetu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
09. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
osvetlenie na žrdi je už opravené.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
15. február 2017

Matúš G

Svetelný hrot vymenený.
Obrubník neopravený.
Skriňa plniaca funkciu popolníka.
25. máj 2017

Matúš G

Obrubník opravený.
31. máj 2017

Matúš G

Položená doska na skrinke, žeby s kafíčka.
04. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kovový prvok je rozvodné zariadenie v majetku Západoslovenskej energetiky a patrí k pešej zóne aj podľa projektovej dokumentácie, mesto nemá dôvod ani možnosť s ním hýbať.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania