Prevalený chodník a zdvihnutý kanál nad úrovňou chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Marian, 31. októbra 2016

Nebezpečne prevalený chodník a ešte aj poklop je vyššie od úrovne chodníka. Chodník je dosť využívaný a môže prísť k úrazu.

28. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetný problém bol opravený v priebehu mesiaca december 2016.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.