Hrboľatá cesta

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
jano 03. novembra 2016

Trebalo by sfrézovať asfaltové hrboly cca 3ks na panelovej ceste pri ŽOS

03. november 2016

Dušan Kováč

Už som nad týmto podnetom uvažoval aj ja. Tá cesta je čistá katastrofa. Len bohužiaľ je v správe VÚC. Chcel by som vedieť, či by nám VÚC preplatilo zničené guľové čapy, riadenia a tlmiče.
Určte by nám odporučili jazdiť inou trasou.
07. november 2016

Marek

Celá tá panelovka je naozaj katastrofa a pritom je to napojenie na obchvat. Keď nemusím, tak tadiaľ ani nejdem, radšej urobím pár km navyše. Ak to robia aj ostatní vodiči, tak potom práve kvôli takejto "ceste" môžeme mať v meste hustejšiu dopravu.
11. november 2016

Dušan Kováč

Už od stredy 9.11.2016 sú hrby na ceste sfrézované. Podľa mňa vyriešené.
12. november 2016

jano

Až dnes (sobota)som išiel tadiaľ, a je to dobré. Ďakujem.
23. november 2016

Dušan Kováč

Fotky pre doplnenie komentárov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania