Bordel v okolí Vodárne

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Matúš 20. novembra 2016

V okolí vodárne to vyzerá naozaj zle. Lesík je plný bordelu a jednej provizornej stavby, ktorá pravdepodobne slúži sociálnym živlom. Nedávno sa hovorilo o sprístupnení parčíku pod vodojemom. Ak si dobre pamätám, bolo to zamietnuté z dôvodu ochranného pásma, ktoré by ľudia narušovali. Takýto neporiadok tomu ochrannému pásmu nevadí?
Vďaka. :)

21. november 2016

Peter Bročka

Tato cast je sukromny pozemok. Nic nebolo zamietnute, hydrogeologicky posudok jednoznacne povedal, ze riziko je menej ako minimalne.
21. november 2016

Matúš

Rozumiem. Takže bordel si musí poriešiť vlastník. Ďakujem za odpoveď, teším sa na to, kam sa posunie projekt parku. :)
Môžte označiť za vyriešené.
07. december 2016

Matúš

Otázka na admina OPS: Prečo ste podnet označili ako neriešený, keď starosta s tým nemôže nič spraviť?
15. december 2016

Peter

A: je to primator, nie starosta B: mozu vlastnika vyzvat na odstranenie
09. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestský úrad vykonal na danej lokalite miestne zisťovanie. Na základe ďalšieho šetrenia prostredníctvom grafického informačného systému a www.katasterportal.sk boli zistené vlastnícke pomery viažuce sa k predmetnej nehnuteľnosti.
Mesto Trnava vlastníka nehnuteľnosti upozornilo na súčasný stav a vývoj na jeho nehnuteľnosti a vyzvalo ho, aby urobil opatrenia vedúce k odstráneniu nevyhovujúceho stavu a k ochrane jeho nehnuteľnosti.

Odbor stavebný a životného prostredia
19. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastník pozemku vykonal nápravu na nehnuteľnosti zabezpečením komplexnej údržby a odstránením nezákonne umiestneného odpadu v plnom rozsahu. Viď priložená fotodokumentácia.

MÚ Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania