Bordel oproti budove Lidla

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
HOLLYWOOD_JACK 05. decembra 2016

Bordel oproti budove Lidla za pásom živého plota, pri kruhovom objazde.

08. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok v tejto lokalite bol včera odstránený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania