Časté výpadky osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Zaslal: Marco, 27. decembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Časté výpadky osvetlenia na sídlisku Vodáreň,Zátvore a ul. Salezianskej mám za to že sa tým napomáha zlodejom áut a vandalom tzv.podpalačom smetných nádob !

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

28. december 2016 Odpoveď

Dobrý deň,
dovoľujeme si vám dať do pozornosti možnosť nahlasovať poruchy na verejnom osvetlení prostredníctvom online formulára priamo na stránke spoločnosti SIEMENS, ktorá na základe zmluvy zabezpečuje pre mesto Trnava prevádzku a údržbu verejného osvetlenia (http://www.siemens.sk/sites/osvetlenie/osvetlenie_pc.php), prípadne je možné nasnímať mobilom QR kód umiestnený na stožiari, treťou možnosťou je zavolať na nonstop dispečing firmy SIEMENS, číslo pre Trnavu je 033/55 36 537.
Oprava pokazenej lampy bude týmto spôsobom promptnejšia, keďže závada bude nahlásená priamo správcovi osvetlenia.
Na stránke mesta môžete podnet nahlásiť priamo na link:
http://www.trnava.sk/sk/zivotna-situacia/poruchy-osvetlenia

Odbor dopravy a komunálnych služieb

03. január 2017 Odpoveď

Dobrý deň,
výpadky osvetlenia v lokalite Kopánka, sídlisko Zátvor, Saleziánska ulica a okolie, boli spôsobené tým, že neznámi vandali poškodili rozvodnú skriňu, ktorá spína verejné osvetlenie, výbušninou, a to opakovane: jeden deň to technici opravili a skriňu zabezpečili, a aj napriek tomu sa situácia na ďalší večer zopakovala, stalo sa to 28. 12. a 29. 12.
Preto sme problém riešili aj v spolupráci s mestskou políciou, ktorých sme požiadali o zvýšenie hliadkovej činnosti v uvedenej lokalite.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Peter: ono toto uz nie je podnet na SIEMENS. Osvetlenie v casti Trnava sever vypadava niekolko krat mesacne. Je to mestske osvetlenie a mesto by za to malo nahanat spravcu, nie to prehadzovat na obcanov. Ja som to nahlasoval posledny mesiac 3x pre tu istu ulicu a zas to vypadlo dva dni dozadu, to asi nie je OK!
Palcino Čavojský: Tiež to tam často nahlasujem.
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.