Chýbajúce označenie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Marek 03. januára 2017

Prosím o označenie jedmosmerky ako na každom normálnom sídlisku pretože niektorý si chodia ako chcú a potom sa pol hodinu snažíme sa vyhnúť ďakujem.

17. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
požiadavku zašleme na odsúhlasenie na Okresnému dopravnému inšpektorátu v Trnave a v prípade súhlasného stanoviska značku osadíme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
20. august 2018

Matúš G

Zabudnuté.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania