Parkovanie pizzacica

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Filip, 04. januára 2017

Dobry den, chcem sa spytat ci je parkovanie aut pizzacica na obrazku v poriadku? Kazdy den parkuju na vysrafovanom mieste pred prechodom pre chodcov a stazuju vyhlad. Dakujem.

05. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo na fotografii stojí v rozpore s pravidlami cestnej premávky a jeho vodič sa dopustil priestupku. S obsahom Vášho podnetu budú oboznámené hliadky Mestskej polície, ktoré zamerajú pri hliadkovej činnosti pozornosť na opísané protiprávne konanie.
V prípade, ak opäť zaregistrujete takéto konanie, oznámte nám to prosím na tel. čísle 159 v čase protiprávneho konania. Na miesto bude vyslaná hliadka.

Mestská polícia mesta Trnava
17. apríl 2017

Jana

Uvedeny podnet nepovazujem za vyrieseny nakolko chodim okolo a auto tam stava tak ako je na fotke. Ak by bol vyrieseny tak majitel ci firma ktorej auto patri by si nedovolili tam opakovane parkovat.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.