Neporiadok pri Cukrovare

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Filip, 05. januára 2017

Dobry den, medzi mostom na Srobarovej a cukrovarom, na brehu Trnavky, je neskutocny neporiadok - detska vanicka, televizor, pocitac - jednoducho bordel. Neviem ci pozemok patri mestu, alebo byvalemu cukrovaru (steel industries?). FCC by to mohla dat dokopy. Ak to robi rodinka na opacnej strane cesty, tak sa to asi bude aj v pripade, ze to da niekto dohromady opakovat.

17. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok pri cukrovare je už vyzbieraný.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
21. február 2017

Filip

Smeti, smeti, smeti...
Dobry den, nedavno som pridaval podnet o neporiadku pri byvalom cukrovare (kusok od vchodu od steel industries). Podnet bol vyrieseny a smeti odpratane. Bohuzial, tak isto som upozornil, ze sa to pravdepodobne bude opakovat, kvoli rodine oproti cez cestu (aj ked dokaz na to nemam). Long story short: opat je tam neporiadok, tentokrat je vidiet aj z cesty. Mohol by to prosim niekto odpratat. Dakujem.
22. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok zachytený v podnete sme už včera, 21. 2. 2017 dali odstrániť spolupracujúcej firme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
24. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok na Šrobárovej aj Dohnányho ulici bol už spolupracujúcou firmou uprataný.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.