Parkovanie na žltej čiare

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Elena 04. februára 2017

Skoro každý víkend si majiteľ tohto auta odparkuje v odbočovacom pruhu na žltú čiaru. Ani by mi to tak nevadilo, ale mi sme na tomto mieste dostali už pokutu, len preto že nebolo kde parkovať a museli sme s manželom vyložiť aspoň deti s nákupom a to bývame oproti. Dnes tu stojí už od deviatej hodiny rána a je pol druhej. Mestských policajtov nikde.

04. február 2017

Viktor

... a volali ste ich?
06. február 2017

Peto

Na OPS nepatria takéto podnety. Toto treba hlásiť na mestskú políciu, alebo políciu.
06. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade spáchania priestupku proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky sa prosím obráťte na stálu službu Mestskej polície mesta Trnava prostredníctvom bezplatnej telefónnej linky 159 v čase spáchania priestupku. Na miesto bude vyslaná hliadka, ktorá vykoná úkony smerujúce k objasneniu priestupku a zisteniu jeho páchateľa.

Mestská polícia mesta Trnava
09. marec 2017

Perseverance

v tomto prípade možno áno, ale ste si istý, že mestská polícia stihne prísť na miesto do cca 2-5 minút keď podobných vodičov je kopa, ktorí parkujú na žltej čiare cca 2-5 minút napr. pri "vykládke" svojich detí pri škole (čoskoro na OPS pribudne podnet o takom parkovani pri jednej ZS), len preto že musia parkovať najviac 20 metrov od vchodu aby nemuseli prejsť ani o kúsok viac a ohrozujú tým bezpečný prechod ostatných detí po chodníku, kde sa natrepe takýto "vodič" ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania