Kontajner na sklo - Františkánska ulica

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Danka 07. februára 2017

Prosím o zabezpečenie pravidelného vyprázdňovania kontajneru na sklo na Frantikánskej ulici, je jediný na celú ulicu a pomerne často plný, potom to tam vyzerá ako na priloženej fotke

07. február 2017

Fredy

Kontajnery na sklo, teda ich nevyprázdňovanie vtedy, keď sú plné je dlhodobá ostuda mesta Trnava. Akosi riadiace zložky firmy ASA, teraz už FCC nevedia situáciu riešiť. Asi by bolo treba okrem názvu zmeniť aj dačo iné.
Je bežné, že keď príde vozidlo pre komunálny odpad, tak sklenené fľaše a poháre, ktoré sa už nezmestili do kontajnera na sklo a zavadzajú im na zemi, nahádžu do komunálneho odpadu.
Stránka http://www.fcc-group.eu/sk/Slovensko/Uvod.html nás víta sloganom :
Medzinárodný tím expertov
Náš tím viac ako 4 300 zamestnancov v 8 krajinách strednej a východnej Európy je zodpovedný za hladký priebeh všetkých našich poskytovaných služieb.

Tak čakáme na ten hladký priebeh poskytovaných služieb.

Požadovať od obyvateľov sústavné opakované nahlasovanie preplnených kontajnerov na sklo nie je systémové riešenie. Z celého separovaného zberu sa stáva fraška.

Žiadosti na zjednanie nápravy na úrovni Trnavy dajako nevedú k zlepšeniu situácie, možno by pomohlo ich adresovať na centrálu skupiny FCC pre strednú a východnú Európu (FCC Environment CEE Group) info@fcc-group.eu alebo majoritnému vlastníkovi do Španielska comunicacion@fcc.es alebo http://www.fcc.es/en/contacto .
Brožúrka http://www.fcc-group.eu/files/output/asa-corporate-brochure-2014/files/assets/common/downloads/FCC%20Environment%20Corporate%20Brochure.pdf
je spracovaná pekne, na poslednej 24-tej strane sú kontakty.
09. február 2017

jozef

P. primátor poprosím už začnite konať v tejto veci ozaj hanba, na jednu stranu sa vysádzajú kvetinky což je v poriadku na druhú stranu špína kam sa občan pozrie, vyššie uvedený komentár nemá chyby, kto je za toto zodpovedný, máte tam svojich Stanko, Pekarčík aj. nijako svoju prácu nezvládajú.
13. február 2017

Peter

tento smetiak na sklo nevyberaju pravidelne niekolko rokov. Na OPS to uz tiez bolo. Argument mesta ktory tu dali zopar krat, ze to treba hlasit ked je plny neobstoji. Naco sa potom FCC platia peniaze za komplet servis ?
22. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
spolupracujúca firma kontajner vyprázdnila hneď v nasledujúci deň.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania