Igelit na strome

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Na Tehelnej ulici č. 33 sa nachádza už niekoľko mesiacov igelit zavesený na strome (pravdepodobne ho tam nafúkal vietor).

23. február 2017

Johnny Beer

kontaktovali sme veternika aby odstranil igelit aj so stromom, aby sa toto do buducna neopakovalo
03. apríl 2017

5ulo

Igelit stale plapola vo vetre
18. máj 2017

Matúš G

Neriešené.
22. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyriešenie podnetu budeme urgovať u dodávateľskej firmy.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
26. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
igelit už bol zo stromu odstránený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania