Potkany pri smetiakoch

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Dávid 20. februára 2017

Dobrý deň, rád by som nahlásil extrémný problém s potkanmi. Už si "vybudovali" celkom slušne nory a jamy pri smetných košoch. konkrétne v krikoch ktoré sa vysádzajú okolo plota pri smetiakoch. Žial fotku som spravil asi 1 minútu po odchode A.S.A takže je to tam pomerne čiste, ale diery ktoré si hlodavce spravili sú vidieť na foto a sú po celom obvode plota. v iné dni to vypadá ako na skládke z dôvodu že potkany vnikajú do nádob cez spodný otvor a vyťahujú odtiaľ odpadky, premávajú sa tam krížom krážom. a v tomto prípade je skôr umenie na potkana nešliapnut. večer isť vyniesť smeti dosť nepríjemná zaležitosť. Nádoby sa nachádzajú asi 10 metrov na bytovky. sú na križovatke ulíc Bedřicha Smetnu Lomonosovová a Staničná. chcelo by to nejakú účinu deratizáciu. Ďakujem.

20. február 2017

Roman Gábor

Pokial bude hádzať jedlo do nádob tak sa ich nikdy nezbavíte.
20. február 2017

Matúš G

Jedno z možných riešení sú polopodzemné kontajnery.
20. február 2017

Dávid

je mi to jasne že ide aj o istú mieru zodpovednosti nás. ale to čo je tam je už skutočný extrém. Keby je to len jedlom tak sú tie potkany takto všade. v tomto prípade si myslím že už si tu nezvaný hosť spravil vlastne susedstvo ;-)
21. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
deratizácia sídlisk sa bude konať v apríli 2017. Problém treba riešiť komplexne, preto prosíme o trpezlivosť pri riešení podnetu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
22. február 2017

Andrea Rajnohova

Ozaj by mesto mohlo aj nieco robit s vyhubenim a odstranenim potkanov a nie bezhlavo dokola omielat tie naucene frazy.Prednadrazie Lomonosovova=katastrofa.Kde su tie polopodzemne kontajnery?Cakame na co?Deratizacia absolutne nepomaha ani jarna ani jesenna ale uradnici stale tie iste odpovede otrepane a nic neriesiace
05. marec 2017

Ľuboš Hýll

Odstrániť potkany pri smetných košoch
Poprosil by som vyriešiť problém s potkanmi veľkými ako mačky pri smetných košoch na križovatke B. Smetanu a Lomonosovovej 5 a taktiež z druhej strany bytovky Lomonosovova. ĎAKUJEM
13. marec 2017

Rasťo Rehák

Problem je aj na druzbe a verte mi ze o nic mensi. Nad McDonaldom na Clementisovej mame kompletne obkolesene kontajnery s extremnym poctom potkanov! :(
18. máj 2017

navstevnik

Vyzývame občanov, aby v prípade, ak zaregistrovali zvýšený výskyt hlodavcov na verejných pozemkoch, nám ho nahlásili na Odbor dopravy a komunálnych služieb.  
[email protected]trnava.sk 
http://www.trnava.sk/sk/aktualita/deratizacia-verejnych-priestranstiev
23. december 2017

Dávid

zdravim podnet tu je už takmer rok, deratizacia prebehla ale bolo to velmy kratkodobne riešenie. situacia začina byt naozaj už neunosna. zamestnaci ASA samy nie su nadšeny ked musia ist s smetiakom...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania