Pozostatky po odpadkových košoch

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš G 15. marca 2017

Na ulici V. Clementisa medzi chodníkom a cyklochodníkom sa nachádzajú takéto pozostatky po košoch. Zo 4 košov sú len 2. Ideálne by bolo tieto koše stiahnuť s celej družby a nahradiť maxi košami.

23. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet už bol vyriešený, spolupracujúca firma na mieste osadila nové koše.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
23. marec 2017

Matúš G

Nové koše osadené. Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania